Přepravní služby

Cisternová přeprava kapalných chemikálií

Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní cisternovou přepravou kapalných chemikálií / ADR v jakémkoli množství. Jsme držiteli veškerých platných oprávnění pro nakládání s nebezpečnými látkami a máme bohaté zkušenosti s přepravou žíravých, jedovatých, zahřátých a oxidujících kapalin.

Námi poskytovaná přeprava v cisternách ADR je realizována prostřednictvím specializovaných cisteren a cisternových kontejnerů ADR schválených pro třídy 3, 4, 6, 8, 9.

Výhody cisternové přepravy od Stratmann s.r.o.:

  • S cisternovou přepravou ADR máme dlouholeté zkušenosti a jsme pro tuto specializaci plně kvalifikovaní.
  • Disponujeme spolehlivou technikou a moderními technologiemi pro bezpečný převoz nebezpečných látek i na velké vzdálenosti.
  • Naše organizace logistiky je vysoce efektivní a naši přepravci flexibilní. Nemůže se tedy stát, že bychom nenašli řešení cisternové přepravy pro každého klienta.
  • Dbáme na to, abychom byli ve všech ohledech šetrní k životnímu prostředí.

Přeprava sypkých materiálů

Portfolio našich služeb zahrnuje také přepravu sypkých materiálů, jako jsou zemědělské komodity, plasty, hnojiva, písky, kamenivo a jiné stavební materiály. Jsme plně vybaveni jak pro převoz potravinářskými cisternami a kontejnery, tak i pro přepravu nebezpečných materiálů, které dopravíme na místo určení v nejkratším možném temínu. Samozřejmostí je pro přepravu sypkých materiálů i možnost využití plachtových návěsů.

Naše technika v kombinaci se zkušenostmi našich spolehlivých pracovníků je zárukou, že se vám dostane těch nejkvalitnějších služeb.

Kombinovaná
přeprava

Potřebujete-li přepravit náklad na velké vzdálenosti, které jsou využitím pouze silniční přepravy velmi nákladné, máme pro vás řešení i v této situaci. Kombinovaná přeprava využívá všechny výhody jednotlivých druhů přepravy (silniční, železniční a lodní), a navíc se díky ní eliminuje riziko dopravní nehody či zpoždění kvůli koloně. A nejen to. Kombinovaná přeprava je moderním řešením dopravy na velké vzdálenosti, které méně zatěžuje životní prostředí i hustotu provozu na silnicích a dálnicích. V neposlední řadě využitím této služby snížíte náklady na přepravu sypkých hmot, kapalin nebo nebezpečných látek.

Kombinovaná přeprava má na vzdálenosti více než 500 km nesporné výhody, ke kterým můžeme za náš tým přidat ještě spolehlivost, rychlost, odbornost, zkušenosti a maximální péči o zákazníka. Vždy budete informování o tom, kde se váš náklad právě nachází, a kdy jej můžete očekávat na místě určení.

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.

OK